معرفی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به عنوان حوزه برتر وزارت صمت در مجموع امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی در سال ۹۹

1400/01/16 تعداد بازدید: 60
print

 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، این سازمان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی سال 99 از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان حوزه برتر وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته و معرفی شد.

شایان ذکر است؛ ارزیابی عملکرد دستگاه‌­های اجرایی در اجرای مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری،  هرساله توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می‌­شود و نتایج ضمن ارائه به مراجع ذیربط از جمله ریاست محترم جمهوری و مجلس شورای اسلامی درجشنواره شهید رجایی ارائه خواهد شد.

شاخص‌های عمومی به طور فراگیر طی بخشنامه‌ای هرساله از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب 7 محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می­‌شود.

 شاخص‌­های اختصاصی سازمان  زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از جمله شناسایی-پی‌جویی، اکتشاف عمومی و تفصیلی پتانسیل‌های معدنی کشور، تعداد نقشه زمین‌شناسی کاربردی در مقیاس‌های مختلف، تهیه نقشه‌های مهندسی و مخاطرات زمین‌شناختی (زلزله، ریزگرد، سیل، فرونشست، تغییرات اقلیم، دریایی‌و...)، میزان برداشت‌های ژئوفیزیک هوایی، نمونه‌های آنالیز شده و پتانسیل‌یابی و ارزیابی ژئوپارک‌های ایران، به پیشنهاد دستگاه به تصویب سازمان اداری استخدامی کشور می‌­رسد.

مستندات شاخص‌های عمومی و اختصاصی در پایان هر سال در سامانه جامع نظام مدیریت عملکرد(تسما) بارگذاری و توسط سازمان اداری و استخدامی کشور مورد پایش و ارزیابی قرار می­‌گیرد.

 

 

پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری