دور جدید تعاملات برون سازمانی اداره کل منطقه شمال شرق در حوزه زمین شناسی و اکتشاف

1398/09/11 تعداد بازدید: 485
print

در راستای گسترش تعاملات دست اندرکاران حوزه زمین شناسی و اکتشاف در منطقه شمال شرق، جلسه مشترک مسئولین خانه معدن استان خراسان رضوی و مدیرکل و مسئولین حوزه زمین شناسی و اکتشاف اداره کل منطقه شمال شرق برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق، دکتر طاهری در جلسه مشترک رئیس و نائب رئیس خانه معدن استان خراسان رضوی همکاری و هماهنگی دست اندرکاران حوزه زمین شناسی و اکتشاف را در گسترش فعالیت های معدنی استان بسیار مؤثر دانست و بر گسترش این تعاملات تأکید کرد.
دکتر طاهری همچنین ظرفیت بالای کارشناسی در اداره کل منطقه شمال شرق را نقطه قوت فعالیت های اکتشافی دانست که خانه معدن و شرکت های فعال در حوزه بهره برداری و اکتشاف معادن را می تواند در کاهش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه کمک کند. مهندس نازپرور رئیس خانه معدن و مهندس غیور نائب رئیس خانه معدن استان نیز با استقبال از پیشنهادات مطرح شده در این جلسه تشکیل جلسات مداوم کارشناسی در راستای اثربخشی بیشتر را خواستار شدند. مهندس نازپرور همچنین مواردی از همکاری های اکتشافی را مطرح نمود که مقرر گردید در تفاهم نامه ای که به همین منظور تنظیم خواهد شد منعکس گردد. در این جلسه همچنین مهندس نادری معاون اکتشاف، مهندس قائمی معاون زمین شناسی و آقایان عزمی و صفری رؤسای ادارات اکتشاف فلزی و غیرفلزی نیز دیدگاه های خود را مطرح کردند.
در پایان جلسه دکتر طاهری ضمن جمع بندی دیدگاه های مطروحه تنظیم تفاهم نامه فی مابین را به مهندس نادری معاون اکتشاف و دکتر رکنی معاون اجرایی این اداره کل محول نمود.

 

 

 

پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری