دیدار نوروزی مدیر کل و معاونین اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی

1397/01/22 تعداد بازدید: 554
print

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق، در دیدار نوروزی دکتر طاهری و معاونین و تعدادی از روسای ادارات این اداره کل با خانم مهندس علیرضایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، دکتر طاهری به تشریح فعالیت های سال گذشته این اداره کل پرداخت و بخشی از برنامه های فرارو در سال 1397 این اداره کل را مطرح کرد.

خانم مهندس علیرضایی نیز ضمن تشکر از دکتر طاهری و کارکنان آن اداره کل که در سال 1396 فعالیت های موثری در اکتشافات استان در ضمن تهیه نقشه های زمین شناسی پایه داشته اند اظهار امیدواری کرد هم افزایی فعالیت های اداره کل زمین شناسی و پروژه های اکتشافی در بخش خصوصی استان موجبات تحول و اشتغال زایی بیشتر را فراهم نماید.

خانم مهندس علیرضایی همچنین لزوم توجه به مطالعات آب در سازندهای کارست استان اشاره کرد و ضمن لزوم اهمیت به مسئله کم آبی استان بویژه شهر مشهد مطالعات سازمان های فنی همچون زمین شناسی در این مقوله را بسیار موثر دانست.
در این جلسه همچنین به مواردی از توانمندی های کارشناسان سازمان زمین شناسی در بالا بردن سطح گزارشات و فعالیت های اکتشافی و همکاری ها در کمیته های تخصصی سازمان نظام مهندسی معدن نیز اشاره شد.
 
پیام ها:

loader