مهندس محمدرضا مس فروش معاون اسبق سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، رئیس سازمان صمت استان شد

1398/04/18 تعداد بازدید: 1841
print

روز دوشنبه 17 تیرماه 1398 اتاق بازرگانی و صنایع و معادن خراسان رضوی میزبان مهمانان مراسم تکریم از خدمات خانم مهندس علیرضایی و معارفه آقای مهندس مس فروش به عنوان رئیس جدید سازمان صمت خراسان رضوی بود.

در این مراسم دکتر رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ضمن تجلیل از خدمات خانم مهندس علیرضایی، اظهار داشت ایشان مادر صنعت استان بوده و وزارت صمت بایستی قدر ایشان را بداند همچنین وی با توجه به سوابق مدیریتی آقای مهندس مس فروش برای  ایشان که سوابق طولانی در مدیریت این حوزه در استان های مختلف و نیز مدیریت واحدهای صنعتی و معدنی دارند آرزوی موفقیت کرد و خواستار واگذاری اختیارات بیشتر دستگاه های ملی به واحدهای استانی شد.
در این مراسم همچنین مهندس صالحی نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن ابلاغ حکم ریاست آقای مهندس مس فروش از سوی مقام عالی وزارت، برای ایشان آرزوی توفیق کرد. مهندس مس فروش هم در این مراسم اظهار داشت: امروز مشکلات کشور و استان با هم افزایی که مد نظر استاندار محترم خراسان رضوی نیز می باشد قابل حل است و کسانی که قلم و تریبون در اختیار دارند بایستی این هم افزایی را ترویج دهند.
شایان ذکر است مهندس محمدرضا مس فروش که سوابق خدمتی طولانی در وزارت معادن و فلزات، وزارت صنایع و معادن و در ادامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان‌های کشور از جمله استان تهران را دارد و مدتی نیز معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز بوده است از روز هفدهم تیرماه سال جاری عملا به عنوان رئیس جدید سکان اداره ی سازمان صمت استان خراسان رضوی را بر عهده می گیرد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق در این مراسم که با حضور مسئولان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی و تعدادی از مدیران دولتی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار گردید دکتر طاهری مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق نیز حضور داشته و در انتهای مراسم از خدمات مهندس علیرضایی در دوره تصدی رئیس صمت استان با اهدای لوح تقدیر قدردانی و برای موفقیت آقای مهندس مس فروش آرزوی توفیق نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیام ها:

loader
لینک های تصویری