پیک خبری 16، نوشتار آغازین

1397/04/23 تعداد بازدید: 2216
print

بهار سال 1397 در این اداره کل مقارن با کوشش و رویش‌های جدیدی بود، به‌نحوی که در یک بررسی اجمالی به روشنی این مهم برای هر ناظر بی‌تفاوتی نیز ملموس و مشهود بود. در این میان می‌توان به سرعت گرفتن عملیات برداشت‌های صحرائی، ساماندهی پروژه‌های مختلف، دیدار مسئولین از این مرکز علمی و اجرایی و موارد متعدد، اشاره کرد. در طیف فعالیت‌های گوناگون سه ماهه نخست سال جاری دستیابی به مقام موزه برتر کشوری برای پنجمین سال پیاپی از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که نشان از تداوم موفقیت‌های این موزه نوپای تخصصی می‌باشد. برنامه‌ریزی برگزاری نخستین رویداد استارت آپی علوم‌زمین از محورهای جدید فعالیت در این اداره کل می‌باشد که به حول قوه الهی فضای چند جانبه‌ای از تعامل با دانشگاه‌های مختلف خراسان رضوی، حضور بانشاط دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم زمین و نیز فعالان بخش خصوص را فراهم آورده است. این رویداد در مسیر تحقق و توسعه قرار دارد و نتایج آن در ماه‌های آتی بیشتر روشن خواهد شد.

با توجه به پیگیری‌های مجدانه سال گذشته در تأمین اعتبار مورد نیاز پروژه پارک موزه علوم زمین، تحرک قابل توجهی در پروژه شکل گرفت و امید فراوان در بهره‌برداری از این پروژه را در آینده نزدیک عملیاتی نموده است.
از دیگر اقدامات انجام شده در سه ماهه گذشته تکمیل فرایند سازماندهی مجدد در این اداره کل بود که خوشبختانه با آغاز به کار سرپرست جدید اداره ژئوماتیکس آخرین حلقه از سلسله اقدامات پیش‌بینی شده جامه‌ی عمل پوشید.
این‌ها و موارد متعدد دیگر جملگی سرمایه سازمانی ما در حفظ روند توسعه و تکامل این کانون علمی و اجرائی در شمال شرق کشور است که به فضل الهی دستاوردهای بیشتر آن در آینده روشن خواهد شد. انشاءا...

سردبیر
پیام ها:

loader
لینک های تصویری