دوازدهمین همایش انجمن دیرینه شناسی ایران برگزار شد

1397/12/16 تعداد بازدید: 3133
print

دوازدهمین همایش انجمن دیرینه شناسی ایران، روز پنجشنبه ۹۷/۱۲/۱۶ با حضور فرهیختگان، اساتید و دانشجویان گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی و رسوب شناسی ایران و به همت دانشگاه فردوسی مشهد و به میزبانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق - مشهد برگزار گردید.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق، در مراسم افتتاحیه این همایش، دکتر آشوری، رئیس انجمن دیرینه شناسی ایران ضمن تشکر از میزبانی اداره کل زمین شناسی منطقه شمال شرق مواردی از روند برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن را مطرح و به ارائه آمار مقالات نیز پرداخت. دکتر قادری دبیر علمی همایش نیز گفت: "از 57 مقاله پذیرفته شده 28 مقاله به صورت سخنرانی و 29 مقاله بصورت پوستر در همایش  مذکور ارائه خواهد شد."
همچنین در مراسم افتتاحیه این همایش دکتر طاهری، مدیر کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق با اظهار خشنودی از برگزاری این همایش در این اداره کل، افتتاح پارک موزه علوم زمین در ۱۵ اسفند سال ۹۷ را برای مستند کردن داده های علمی، خصوصا در گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی بسیار با اهمیت دانست و از دانشگاهیان و جامعه علمی کشور خواست در تکمیل این مستندات کمک کنند.
همچنین دکتر شهیدی، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز به ارائه سخنرانی پرداخت و خواستار هم افزایی گرایش های مختلف زمین شناسی در برپایی همایش های سالانه جهت استفاده از یافته های علمی مرتبط گردید.
مهندس قائمی، دبیر اجرایی این همایش و معاونت زمین شناسی این اداره کل، کلیه امور برگزاری این همایش را بر عهده داشت.
پس از پایان مراسم افتتاحیه، روند ارائه مقالات در سالن های مختلف تا ساعت ۱۷:۳۰ ادامه و در پایان از مقالات برتر همایش تقدیر و نتایج انتخابات هیئت مدیره انجمن اعلام گردید.

 

 

 

 

 

پیام ها:

loader