ارائه گزارش برنامه های استانی اداره کل منطقه شمال شرق در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی

1398/09/10 تعداد بازدید: 403
print

در ملاقات دکتر طاهری، مدیرکل منطقه شمال شرق با دکتر جمشیدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی برنامه های استانی این اداره کل ارائه گردید.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق، دکتر طاهری در جلسه مشترک با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی با ارائه برنامه های این اداره کل در دو سال اخیر از توجه مسئولین استانی به خصوص رویکردهای مثبت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در برنامه های فنی و اجرایی این اداره کل تقدیر کرد. دکتر طاهری همچنین درخواست حمایت جدی در راستای برنامه های توسعه ای پارک موزه علوم زمین مشهد را مطرح و خواستار پیگیری راهکارهای قانونی آن گردید. در این جلسه همچنین توسعه اکتشاف  در استان خراسان رضوی و ظرفیت سازی اشتغال در راستای توسعه ذخایر معدنی استان را یادآور گردید.
دکتر جمشیدی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش مدیریت و کارشناسان اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق در راه اندازی پارک موزه علوم زمین، توجه به زیرساخت ها را بسیار با اهمیت توصیف کرد و به وضعیت منابع مالی در استان اشاره کرد. دکتر جمشیدی همچنین خواستار ارائه پیشنهادات مکتوب در راستای جذب منابع و توسعه استان شد وی همچنین قول داد در آینده نزدیک به اتفاق کارشناسان سازمان مدیریت از فعالیت های فنی و پارک موزه علوم زمین بازدید نماید.

 

 

 

پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری