جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد برگزار گردید.

1401/04/21 تعداد بازدید: 12943
print
جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد برگزار گردید.

با حضور فرخ قائمی مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق و نماینده سازمان زمین شناسی کشور، معاونین زمین شناسی و اکتشاف، رؤسای ادارات، و محسن مرادی (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد) این تفاهم نامه کلید خورد.

 در جلسه دوشنبه، بیستم تیرماه 1401 و به میمنت اعیاد ذی‌الحجه، به منظور مشارکت، تبادل نظر و بهره‌مندی از خدمات، تخصص‌های علمی، پژوهشی و فنی متقابل در امر توسعه زمین‌شناسی و اکتشافات مواد معدنی در کشور، این تفاهم نامه میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به امضا رسید. در این همکاری علمی فی‌مابین، موضوعات زیر در دستور کار طرفین قرار گرفت:

1- اجرای پروژه‌های تحقیقاتی - کاربردی مشترک.

2- استفاده متقابل از توانمندی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر در قالب نظارت و مشاوره علمی و نیز ارزیابی و داوری انتشارات علمی یکدیگر در راستای اجرای پروژه‌های علوم زمین و اکتشافات مواد معدنی.

3- استفاده مطلوب از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی طرفین در راستای اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های علوم زمین و اکتشافات مواد معدنی.

4- دعوت از متخصصین طرفین جهت حضور در سمینارهای علمی و دوره‌های آموزشی، فناوری و مانند آن.

5- انتشار مقالات علمی حاصل از نتایج پروژه‌های تحقیقاتی مصوب با نام مشترک

6- فراهم نمودن امکان بازدیدهای علمی محققین و متخصصین طرفین.

7- همکاری در برگزاری کنفرانس، سمینار، نشست علمی و کارگاه‌های مشترک.

8- هدایت و پشتیبانی از پایان‌نامه‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای تحقیقاتی سازمان و پروژه‌های تعریف شده.

 

 

پیام ها:

loader
لینک های تصویری