مسئول جدید حراست اداره کل منطقه شمال شرق تعیین شد

1398/06/17 تعداد بازدید: 478
print

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل منطقه شمال شرق جلسه معارفه و تودیع مسئولین جدید و کنونی اداره کل منطقه شمال شرق تشکیل شد.

در جلسه مذکور که در روز یکشنبه 98/6/17 در اتاق جلسات برگزار شد آقای مهندس ابراهیمی مدیر محترم حراست سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ضمن قدردانی از تلاش های آقای دکتر منظمی باقرزاده در مدت 6 سال تصدی این مسئولیت آقای مهندس غلامی از کارشناسان جوان اداره کل را که تأییدیه های لازم جهت تصدی این پست را کسب کرده به عنوان مسئول جدید حراست این اداره کل معرفی نمود. آقای مهندس ابراهیمی پست حراست را حساس و بازوی مشورتی مدیران دانست که با تعامل می تواند بسیاری از مشکلات را حل نماید. در جلسه مذکور که معاونت های فنی و اجرایی و رؤسای ادارات این اداره کل و تعدادی از کارشناسان حضور داشتند، آقای دکتر طاهری مدیرکل منطقه شمال شرق از فعالیت های آقای دکتر منظمی در مدت تصدی مسئولیت حراست تقدیر و لوح سپاس به نشان قدردانی به ایشان تقدیم کرد.
دکتر طاهری ضمن اهمیت برنامه های حراست سازمان برای آقای مهندس غلامی در مسئولیت جدید حراست آرزوی موفقیت کرد.
در جلسه تودیع و معارفه مسئول حراست، آقای رضازاده معاون محترم برنامه ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان و آقای ملا ذیحساب و مدیرکل محترم امورمالی نیز حضور داشتند.

 

 

  

 

 

پیام ها:

loader