اداره ارتباطات و اطلاع رسانی

1396/01/29 تعداد بازدید: 5304
print

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی، فعالیت خود را بطور رسمی و در قالب جدید نمودار سازمانی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق از مرداد ماه 1399 آغاز کرد. این اداره علاوه بر حمایت از برنامه های مدیریت و نیروی انسانی و تلاش در پیشبرد بهتر امور، صیانت از داده ها و نحوه ارائه مناسب اطلاعات و دستاوردهای اداره کل را به عهده دارد. حفظ جایگاه و منزلت اداره کل به عنوان یک مجموعه پژوهش محور با تمرکز بر مبانی و اصول علمی در حوزه علوم زمین در سطح استانی و ملی یکی از مهمترین اهداف تشکیل این اداره است.

وظیفه اصلی اداره ارتباطات و اطلاع رسانی در اداره کل، ساماندهی کلیه فعالیت‌های مرتبط در پنج حوزه شامل:

  1.  روابط عمومی
  2.  آرشیو اسناد و داده ها (کتابخانه)
  3.   اطلاع رسانی
  4.    آموزش و پژوهش
  5.    انتشارات

است.  هم اکنون این اداره دارای یک نفر نیروی دکتری زمین شناسی و دو نفر نیروی کارشناس، بصورت مستقل فعالیت می کند. تأمین منابع مورد نیاز کارشناسان و پژوهشگران اداره کل بصورت هدفمند، راه اندازی سامانه بایگانی راکد، به روز رسانی بخش های مختلف پایگاه اطلاع رسانی اداره کل و اطلاع رسانی های مرتبط، پی گیری برگزاری و حضور کارشناسان در دوره های آموزشی و ساماندهی انتشارات و بخش فروش اسناد مکتوب و.... از مهمترین فعالیت های این اداره می باشد.

 

 

سخنرانی خانم آنجلا اشتوکلین Angela Stocklin

 

سخنرانی خانم آنجلا اشتوکلین Angela Stocklin در رابطه با عشق و علاقه پدرشان یووان اشتوکلین Jovan Stocklin به ایران و زمین شناسی در گردهمایی تاریخ نگاری زمین شناسی در ایران معاصر در فرهنگستان علوم

تهران  29 خرداد 1402

 

 

 

 

پیام ها:

loader
لینک های تصویری