نوشتار آغازین

1397/10/23 تعداد بازدید: 746
print

پائیز اگرچه فصل برگ‌ریزان و جشنواره رنگ‌های متنوع و زیبای درختان، نام گرفته است اما همزمان فصل کاشت کشاورزان و رویش پوشش سبز در دشت‌های گسترده و برداشت میوه‌های رنگارنگ ویژه خاص این فصل می‌باشد. این گوناگونی رنگ‌ها و این کاشت و برداشت در مجموع به پائیز ویژگی خاصی داده است آمیزه‌ای از ریزش‌ها و رویش‌ها، گویش‌ها و آوازها، آفتابی که دلپذیر می‌نماید و کوششی که در دشت‌ها و صحراها به امید فردایی پرمحصول‌تر در حال انجام است.
...و این‌گونه پائیز در این اداره کل رنگ و جلوه‌ی متفاوتی به خود گرفت. دو پیش رویداد و برگزاری نخستین رویداد استارتاپی علوم زمین در شاکله‌ای استاندارد همراه با اقبال بسیار مطلوب جامعه مخاطب رنگ دلپذیری از موفقیت گرفت که می‌رود با رویش دستاوردهای بیشتر افق‌های نوینی از توفیقِ حاصل از هم‌افزایی برون سازمانی را شکل دهد.
گسترش مأموریت‌های صحرایی در حوزه‌های زمین‌شناسی و اکتشاف، خبرساز شدن این اداره کل در عرصه‌های مختلف (مراجعه شود به بخش پائیز در آئینه خبر) ثمردهی حاصل تلاش همکاران در قالب نقشه و گزارش‌های متعدد و افزایش تعاملات با سازمان مرکزی جملگی پائیز را در این اداره کل نمایندگی می‌کنند که با دقت در مطالب این شماره قابل استفاده و تعمق می‌باشند.
شاید مهم‌ترین رویداد در سازمان و در پی آن ادارات کل منطقه‌ای که در اواخر پائیز رخ داد آهنگ تغییر در مدیریت کلان سازمان بود، رخدادی که با فراز و فرودهای زیادی همراه شد و در زمان تهیه این شماره، هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. آن‌چه در حیطه صلاحیت گردانندگان پیک خبری می‌گنجد، آرزوی انتصابی مبارک متناسب با رسالت و ویژگی‌های مورد نیاز این سازمان حاکمیتی است تا بار دیگر شاهد شکوفایی هر چه بیشتر در ارکان سازمان باشیم انشاا...
به نمایندگی از همکاران در منطقه شمال شرق وظیفه خود می‌دانیم از زحمات فراوان سرکار خانم دکتر لک در طی قریب به یک سال ریاست سازمان، سپاسگزاری و برای ایشان توفیق همراه با عزت و سلامت از درگاه خداوند متعال آرزو نمائیم.
راه فردا از گذر تصمیم‌های درست امروز ما می‌گذرد و زمان نشان لیاقت به کسانی می‌دهد که امروز را خوب ساخته‌اند.

سردبیر

 

سرکار خانم دکتر لک
با سلام و آرزوی موفقیت و عزت و سلامتی برای سرکار عالی،
اگر چه ظرف زمانی دوره مسئولیت شما محدود بود اما خدمات شما به سازمان در این برهه حساس چشمگیر و ماندنی است، در این دوره کوتاه شاهد بهبود ملموس اعتبارات سازمان و در رأس آن تصویب درآمد اختصاصی برای سازمان بودیم خدمتی که انشاا... بماند و منشأ خیر برای ارگان مظلومی مثل سازمان باشد.
از دیگر اقدامات، برگرداندن اعتبار به ساختار سازمان و جلوگیری از موازی‌کاری بود، این اقدام شایسته نیز می‌رود تا با رویکرد تمرکززدایی زمینه اعتلای هر چه بیشتر سازمان را فراهم آورد. از دیگر برنامه‌ها توجه به معیشت همکاران بود که اقدامات شایسته‌ای علیرغم همه کمبودها محقق شد و اقدامات فراوان دیگری که پرداختن به آن در این مجال نمی‌گنجد.
شما با دلسوزی تمام برای سازمان وقت گذاشتید و اکنون که تصمیم مسئولان به ناگاه و غیرمنتظره بر رویه‌ای دیگر نهاده شد، امیدواریم از این دستاوردها حفاظت و عرصه‌های جدیدی از خدمت باز شود.
وظیفه خود می‌دانم از اهتمام فوق‌العاده شما در پیگیری امور سپاسگزاری و برایتان آرامش، موفقیت و بهروزی از خدای متعال مسئلت دارم.
                                                                                            با احترام: طاهری

 

پیام ها:

loader