پیک خبری 11، پروژه منتخب

1396/04/18 تعداد بازدید: 1330
print
پیک خبری 11، پروژه منتخب

اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق بر پایه ی برنامه ریزی علمی و عملیاتی و با تکیه بر توان کارشناسی پروژه های متعددی را به انجام رسانده و یا در دست انجام دارد.

با هدف انتقال تجربه و نیز معرفی نتیجه تلاش همکاران، در هر شماره به معرفی یک و یا چند پروژه منتخب می پردازیم.

ابلاغ اعتبار پارک موزه
تهیه کننده: جعفر رکنی 

به دنبال تصویب تکمیل پروژه پارک موزه علوم زمین در سفر سال 1393 هیئت محترم وزیران به استان خراسان رضوی و پیگیری‌های متعدد این اداره کل جهت تکمیل و تجهیز این پروژه که از اختصاص آخرین اعتبار آن 18 ماه می‌گذرد. نهایتاً در بهمن ماه 1395 در پی تصویب اعتبار از طرف سازمان برنامه و بودجه مبلغ 17000 میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه مذکور به این اداره کل ابلاغ گردید تا اقدامات مبادله موافقتنامه استانی آن نیز فراهم شود.
در این راستا با توجه به مانده کارهای پروژه و اعتبار ابلاغ شده و جلسات کارشناسی با مشاوران مرتبط و استفاده از نظرات کارگروه تخصصی پارک موزه علوم زمین اهم آیتم های این پروژه مشخص گردید و در تنظیم موافقتنامه با سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی و همکاری خوب مدیران سازمان و کارشناس مسئول مرتبط با پرونده موافقتنامه نهایی و به تائید رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی و مدیرکل محترم منطقه شمال شرق رسید.
علی رغم تخصیص 100 درصدی اعتبار مذکور به صورت اسناد خزانه اسلامی موضوع تبصره 36 قانون اصلاح بودجه سال 1395 تا زمان تهیه این گزارش، اسناد مربوطه توسط خزانه کل کشور صادر و ابلاغ نگردیده لیکن اطمینان داریم با رویکرد مثبت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه استان این کار بزودی نهایی و ابلاغ گردد. لذا جلسات متعدد هماهنگی  با مشاور محترم پروژه و پیمانکاران پروژه در طول بهمن و اسفند 95 برگزار و ضمن هماهنگی کامل با سازمان مرکزی اظهار امیدواری می‌شود که انشاءا... در ماه‌های آغازین سال 96 این پروژه به پیشرفت بالایی برسد و کابل افتتاح توسط مسئولین محترم ملی و استانی انجام گردد.
تصاویر مرتبط:
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری