پیک خبری 10، گزارش ویژه

1396/03/31 تعداد بازدید: 1429
print
پیک خبری 10، گزارش ویژه

ارائه نتایج و عملکرد دوره کارآموزی دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک کابل در همایش تهران و study tour  آلمان

تهیه کننده: جعفر رکنی

در راستای افزایش همکاری‌های بین المللی و ارائه نتایج برگزاری دوره کارآموزی جهت دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک کابل که در شهریور سال 95 انجام گرفته بود همایشی در دانشکده فنی دانشگاه تهران با حضور نمایندگان دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، امیرکبیر و کارشناسانی از کشورهای افغانستان، ترکیه و آلمان به دعوت مؤسسه همکاری‌های بین المللی GIZ کشور آلمان برگزار گردید. در این همایش نتایج و عملکرد دوره کاراموزی دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک یکی از برنامه‌های همایش بود که توسط مهندس رکنی نماینده اداره کل منطقه شمال شرق  ارائه گردید. 

همچنین در ادامه با حضور مدیر کل و دو نفر از کارشناسان این اداره کل در یک برنامه تحت عنوان study tour درکشور آلمان بازدید از دانشگاه‌های مطرح در زمینه برگزاری دوره‌های کارآموزی انجام و مذاکرات لازم در خصوص تداوم این برنامه‌ها انجام شد. 

دکتر طاهری مدیر کل منطقه شمال شرق در دانشگاه بوخوم آلمان با ارائه مطالبی در خصوص اهمیت دوره کارآموزی در راستای کارآفرینی و تقویت بنیه علمی دانشجویان آمادگی این سازمان را جهت برگزاری دوره‌های آموزشی و کارآموزی مطرح و از مجموعه‌ دوره‌های موفق برگزار شده قبلی مواردی را ارائه داد. سفر به کشور آلمان با دعوت موسسه GIZ و باحضور اساتید تعدادی از دانشگاه‌های ایران و فعالان از شرکت‌های معدنی بخش دولتی و خصوصی در قالب یک برنامه یک هفته‌ای انجام شد.

تصاویر مرتبط:
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری