پیک خبری 13، سخن آغازین

1396/07/17 تعداد بازدید: 2363
print
پیک خبری 13، سخن آغازین

ورود به‌ عرصه اطلاع‌رسانی و انتشار 12 شماره منظم و آغاز چهارمین سال انتشار پیک‌خبری در چارچوبی متناسب با طیف فعالیت‌های این اداره کل و تفکر حاکم بر این مرکز، حتی اگر از فصل آینده ادامه پیدا نکند گواه توانمندی و روح احساس مسئولیت همکاران در تدوین و انتشار یک مجلد با شمارگان خاص و مجموعه ای به نسبت متنوع از مطالب است. این کوشش شایسته ارج نهادن می باشد و به دلایل متعدد ادامه روند رو به تکامل آن اجتناب ناپذیر می نماید. انتشار قریب 814 صفحه که عمده مطالب آن از جنس تهیه و تدوین است، سرمایه ارزشمندی است که نه تنها بایستی ادامه یابد بلکه بسترسازی لازم برای تداوم آن فراهم آید.

در این راستا با نظرخواهی تنی چند از خوانندگان گرامی به ارزیابی بازخورد انتشار پیک‌خبری اقدام نموده ایم که عزیزان جهت آگاهی بیشتر می‌توانند به همین مطلب تحت عنوان "به بهانه سه سالانه انتشار پیک خبری" مراجعه نمایند.
پیک خبری خاص بودن خود را مدیون تکاپوی فنی و اجرایی متعدد در این اداره کل همراه با تیم همکار هیئت تحریریه می‌داند که با هوشمندی و ابتکار عمل مخاطب را به تأمل در مجموعه دعوت می‌نماید.
تلفیقی از گزارش کار بخش های مختلف، پیام های فرهنگی، معرفی همکاران موفق، تعاملات برون سازمانی این اداره کل، پیک بی خبری، از لابه لای اسناد و... نمادی از تنوع و تکثر حاکم بر این نشریه درون سازمانی است که می رود تا با تکوین و تکامل هر چه بهتر و بیشتر جایگاه خود را تثبیت و دستاوردهای بیشتری را تقدیم علاقمندان نماید.
به موازات روند رو به رشد در شماره های گذشته پیک خبری تلاش نموده است از حد یک خبرنامه مبتنی بر گزارش کار فاصله گرفته و جایگاه خود را به عنوان یک تفکر فراگیر تثبیت نماید تفکری که ثمرات آن در عرصه های فنی و اجرایی ظهور و بروز دارد.
از این شماره بر آن شدیم تا به تدریج از قالب اولیه فاصله گرفته و مطالبی نو را تقدیم حضور نمائیم. از این منظر در انتظار نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات ارزشمند شما هستیم.
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری