پیک خبری 15، با رسانه های مکتوب علمی

1397/02/15 تعداد بازدید: 2945
print
پیک خبری 15، با رسانه های مکتوب علمی

امروزه رسانه‌های دیجیتال چنان عرصه‌ای گسترده پیدا نموده‌اند که در ازدحام انبوهی از اطلاعات گاه شناخت و دسترسی به برخی نشریات خاص، کار بسیار مشکلی است. با هدف کمک به آشنایی بیشتر با نشریات مکتوب علمی، فصلنامه خورشید مشرق از شماره 8 اقدام به معرفی کوتاهی از یک یا چند نشریه نموده است.

در این شماره خوانندگان گرامی را با نشریه "فصلنامه نظام مهندسی معدن"  آشنا می‌نمائیم:
 
توسط: نسرین سمائی
 
 
 
فصلنامه نظام مهندسی معدن
 
 
 
 
فصلنامه علمی، حرفه‌ای، کاربردی 
شماره 35، پائیز 1396
ISSN 2228-6756
صاحب امتیاز: سازمان نظام مهندسی معدن
مدیر مسئول: مهندس هرمز ناصرنیا
سردبیر: مهندس هرمز ناصرنیا
مدیر اجرایی: مهندس فاطمه شالچیان
آدرس: تهران، خیابان استاد نجات الهی - بالاتر از سمیه - پلاک 60- سازمان نظام مهندسی معدن ایران
تلفن: 88854686، 88854676، 88854656 (021) نمابر: 88854636 (021)
imepub@ime.org.ir             ime.org.ir
مجله نظام مهندسی معدن، به عنوان نشریه رسمی سازمان، و پرشمارگان ترین مجله تخصصی در حوزه فعالیت‌های معدنی، از سال 1385 و به صورت فصلنامه توسط سازمان نظام مهندسی معدن ایران منتشر و سراسر کشور توزیع می‌شود.
نشریه با محتوای علمی- حرفه ای- کاربردی منتشر می‌شود و رویکرد آن ارائه مطالب معتبر و مورد نیاز جامعه معدنی کشور است. از این‌رو دارای ساختارهای مشخص، سرمقاله، مقالات، گزارش فنی، گفتگو، امور سازمانی، معرفی، دیدگاه، رویدادها و گوناگون است که این اطلاعات از اعتبار لازم برخوردار می‌باشد تا به عنوان مرجع مورد استفاده قرار گیرد.
در قسمت مقالات، عمدتاً تلاش می‌شود که مقالاتی که زمینه کاربردی دارند به چاپ برسند. روند گزینش مقاله‌ها، مطابق مجلات علمی- پژوهشی است و پس از طرح در هیئت تحریریه در صورت تایید، به داوران متخصص ارسال شده و با توجه به نظر داوران و تایید نهایی، در مجله به چاپ می‌رسد.
در هر شماره یک واحد بزرگ معدنی که در تمامی‌ زمینه‌های معدنی از اکتشاف، معدن، واحد کانه آرایی و فرآوری فعالیت می‌کند، به صورت تخصصی و با عنوان گزارش فنی معرفی می‌شود. 
هیئت تحریریه مجله نظام مهندسی معدن متشکل از اساتید برجسته و متخصصان حوزه معدن و صنایع‌معدنی است. طبق دستورالعمل صادره از سوی این سازمان این هیئت متشکل از 10 نفر در تخصص‌های زمین‌شناسی و اکتشاف، معدن، کانه‌آرایی و فرآوری، متالورژی استخراجی و نقشه برداری است.
 
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری