پیک خبری 15، سخن آغازین

1397/02/11 تعداد بازدید: 2544
print
پیک خبری 15، سخن آغازین

روزهای سرد زمستان 1396 در این اداره کل، گرم تلاش و کوشش‌هایی بود که در آغاز بهار، نوید شکوفه و شکوفایی بیشتر را می‌دهد و امید می‌رود دستاوردهای ارزشمندی برای سال 1397 فراهم آورد. مروری گذرا بر اخبار و رویدادهای سه ماهه پایانی سال 1396 خود گواه جنب و جوشی هدفمند در این مرکز است، به‌گونه‌ای که با حضور معاون محترم وزیر و ریاست سازمان و تجلیل ایشان از عملکرد همکاران در این اداره کل فضایی از نشاط و همدلی فراگیر شد. در این سال با رشد قابل توجه مأموریت‌های صحرایی، عرصه‌های توفیق فراوانی رقم خورد که زمینه‌ساز دستاوردهای مطلوب در آینده نزدیک خواهد بود این در حالی است که مأموریت‌های ستادی چیزی کمتر از 4/5 درصد را به خود اختصاص می‌داد.
مروری بر مهم‌ترین دستاوردهای همکاران فعال در این اداره کل در بخش نوروزنامه آمده است. در بخش بررسی اسناد، وضعیت معدن و معدن‌کاری در افق 2050 چشم‌انداز ارزیابی‌های فنی و تحلیلی را در این مورد ارائه می‌دهیم که از اهمیت بالایی برخوردار است. در بخش معرفی فعالان عرصه معدن و معدن‌کاری از تلاش کارآفرینان یاد و تجلیل شده است.
افزون بر این‌ها همکاران خورشید مشرق پلی به روزگاران گذشته و فعالان و پایه‌گذاران، آغاز بررسی‌های زمین شناسی زده‌اند و با خانواده مرحوم اشتوکلین ارتباط برقرار نموده‌اند تا از این رهگذر موفقیت خود را با یاد و تجلیل از پیشکسوتان استمرار بخشند.
خورشید مشرق ضمن خرسندی از دسته‌بندی مطالب در بخش‌های: رویدادها، مرور عملکرد حوزه فنی و اجرایی، علمی – پژوهشی، توسعه و پیشرفت و نوشتارهای فرهنگی مسیر بالندگی را طی می‌کند و هم‌چنان از نظرات سازنده همکاران عزیز استقبال می‌نماید.
همزمان با سال‌نو ضمن شادباش عید و آغاز بهار آرزوی موفقیت برای همکاران و مخاطبان گرامی داریم.
سردبیر
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری