پیک خبری 3، مقدمه

1396/03/31 تعداد بازدید: 3636
print
پیک خبری 3، مقدمه

پیک خبری در آستانه آغاز سال نو سومین گام خود را تجربه می کند و امید می رود همانند تلاش و کوشش همکاران در کارگروه های تخصصی این مکتوب اطلاع رسانی نیزفرایند توسعه و تکامل را در کارنامه ی خود ثبت و ضبط نماید.

در خقیقت پیک خبری تابلو انعکاس دستاوردهای همکاران است و می کوشد با تشریک مساعی همکاران به صورت دوره ای این مسئولیت خطیر را به نحو مطلوب جامه ی عمل بپوشاند، از این رو در این شماره تنی چند از اعضای محترم کارگروه ها در تدوین مطالب همکاری بیشتری مبذول داشته اند لذا برخود لازم می دانیم از زحمات آقای مهندس محمد جعفری زنگلانلو، خانم ها: مهندس سحرناز تاجبخش، مهندس ریحانه احمدی روحانی که در این شماره نسبت به گردآوری مطالب اهتمام داشته اند سپاس و قدردانی نمائیم. از دیگر سو همکاران و اعضای فعال در کارگروه های تخصصی بر این امر واقف می باشند که عضویت و فعالیت در کارگروه یک دل مشغولی بی هدف و تلاش در آینه ی تکرار نمی باشد بلکه کارگروه و فعالیت در آن وسیله ای برای ارتقاء توش و توان تخصصی و این توانمندی ابزاری برای کمک به توسعه مرکز و در نهایت منطقه شمال شرق کشور می باشد.
این مسئولیت خطیر ایجاب می نماید تا با ارزیابی پیوسته حضور و عملکرد خود در کارگروه ها، توجه به نوآوری، پیگیری مطالعات گسترده و عملیاتی نمودن نگرش های نوین به حوزه ی کاری، تحول و تحول خواهی را در دستور کار قرار دهیم. بی گمان این تفکر می تواند منشأ اثربخشی بیشتر و تداوم روند رو به رشد کارگروه ها را تأمین نماید که خوشبختانه تاکنون آثار و برکات آن مشهود می باشد. انشاءا...
امید می رود در آستانه سال نو اعضای محترم کارگروه ها به ویژه دبیران محترم محورهای فعالیت خود را در سال جدید تدوین تا غنچه های موفقیت در آستانه ی بهار شکوفا و عطر دل انگیز خودباوری و پیشرفت فراگیر شود.
شادباش ما را در آستانه ی سال جدید پذیرا باشید.
                                                                                                      اسفند 1393
پیام ها:

loader
لینک های تصویری