پیک خبری 4، کارگروه ها و فعالیت های اجرایی در مرکز مشهد

1396/03/31 تعداد بازدید: 2366
print
پیک خبری 4، کارگروه ها و فعالیت های اجرایی در مرکز مشهد

کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی

نشست سالانه مرکز مشهد در 28 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان و همکاران و با برنامه ریزی کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی برگزار شد. این نشست که نقش مهمی در هم گرایی و هم افزایی جمع همکاران دارد هر ساله در مرکز برگزار می گردد. برنامه با اعلام قبلی آغاز و از همکارانی که تاکنون مجری نبوده اند جهت آشنایی بیشتر سایر همکاران با برنامه و مجری گری استفاده شد که پس از تلاوت قرآن کریم، سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه امام رضا (ع) اعلام برنامه صورت گرفت. در این جلسه آقایان مهندس روشن روان و دکتر طاهری طی ایراد سخنانی، موضوعاتی را ذکر نمودند، از جمله یادآوری این که همکاری و نظم در کارها، تشریک مساعی هوشمندانه وکسب تجربیات، باعث رشد مجموعه می گردد و علاوه بر این که همکاران در جریان فعالیت بخش ها در سال گذشته قرار گرفتند، از رویکردها، برنامه ها و اهداف پیش روی مرکز مطلع شدند.

 

 

 

همچنین به صورت قرعه کشی از میان همکاران حاضر و در موضوعاتی که قبلاً اعلام شده بود سه نفر به ایراد سخن پرداختند. در ادامه گزارش تحلیلی منتج از فرم های نظرسنجی و نقد و نظر همکاران از مرکز تهیه و اطلاع رسانی شد و در پایان جلسه جناب آقای دکتر حمدی که دعوت را پذیرفته بودند سخنانی ایراد نمودند.

کارگروه راهبرد اکتشافات فلزی
حضور پررنگ و اثربخش کارگروه اکتشافات فلزی در نمایشگاه توانمندی های معدنی و صنایع معدنی استان خراسان جنوبی:
همزمان با هفته معدن، نمایشگاهی از فعالیت های سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و نیز فعالیت های مرکز مشهد برپا و مورد استقبال مقامات و کارشناسان استان قرار گرفت.
 
 

کارگروه زمین شناسی کاربردی و توسعه طرح های دانش بنیان
با پی گیری و برنامه ریزی کارگروه زمین شناسی کاربردی و توسعه طرح های دانش بنیان، در جلسه ای مشترک در جهاد کشاورزی استان، مباحث زمین شناسی کشاورزی با آقای مهندس مزروعی، بالاترین مقام اجرایی جهاد کشاورزی استان طرح موضوع شد و مورد استقبال ایشان و کارشناسان مربوطه قرار گرفت. در این جلسه مقرر شد محورهای مورد نظر در جلسه ای با حضور مدیران و کارشناسان در سازمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

کارگروه پایگاه اطلاع رسانی
با همکاری اعضاء کارگروه پایگاه اطلاع رسانی مرکز و کارگروه پارک موزه علوم زمین، زیر صفحه پارک موزه علوم زمین در پایگاه اطلاع رسانی مرکز راه اندازی شد.
همچنین با تلاش کارگروه پایگاه اطلاع رسانی مرکز، دامنه www.nkh.gsinet.ir برای صفحه اصلی پایگاه اطلاع رسانی دفتر خراسان شمالی راه اندازی شد.

کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی
حرکت نمادین روز زمین پاک (2 اردیبهشت) در کوهستان پارک خورشید و پاکسازی منطقه از زباله به همت کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی و با مشارکت همکاران مرکز انجام شد.
 
 
 
به مناسبت 28 اردیبهشت روز موزه و میراث فرهنگی و با همکاری اداره موزه و مستندات علوم زمین و کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی، بازدید رئیس و اعضاء انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان خراسان رضوی از موزه علوم زمین انجام گردید و مورد استقبال قرار گرفت.
 
 

کارگروه پارک موزه علوم زمین
سند نهایی منشور حامیان موزه در کارگروه پارک موزه علوم زمین مورد تصویب قرار گرفت.

کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی
با پی گیری و برنامه ریزی کارگروه ارتباطات، آموزش و اطلاع رسانی، کارگاه آموزشی یک روزه google earth در مرکز برگزار شد. آقای مهندس شریفی تدریس این دوره را بر عهده داشتند.
 

کارگروه پژوهش و انتشارات علمی
به همت کارگروه پژوهش و انتشارات، پیک پژوهشی مرکز شامل یافته های پژوهشی همکاران به زودی منتشر خواهد شد. 

کارگروه امور زیربنایی مرکز
هماهنگی و پیگیری عملیات اجرایی در خصوص پروژه پارک موزه علوم زمین (شامل سردرب، تجهیز تونل آموزشی – معدنی، طراحی ویترین های رمپ سالن مرکزی، تکمیل نما، تأسیسات برق و...) در دستور کار کارگروه امور زیربنایی مرکز قرار گرفت و در همین راستا، طبق ضوابط قراردادهای اجرایی هر یک از موارد تنظیم و منعقد شد.
با تلاش مجدانه کارگروه امور زیربنایی مرکز،  برنامه سال جاری مرکز همراه با تبیین محورها در رویکردهای میان مدت تدوین شد.
 
 
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری