پیک خبری 9، سخن آغازین

1396/03/31 تعداد بازدید: 2382
print
پیک خبری 9، سخن آغازین

به بهانه سخن آغازین:

موج ز خود رفته‌ای، تیز خرامیدگفت:   هستم اگر می‌روم، گر نروم نیستم
اقبال لاهوری
یک سامان کارشناسی پویا، هدف‌دار و دارای انسجام ساختاری بی‌گمان همواره در تلاش و تکاپوی دستیابی به افق بالاتری از موفقیت و توسعه است. به‌گونه‌ای که اگر هر یک از این عناصر ارزشمند و یا هدف‌گذاری توسعه از او دریغ شود، در تلاش برای بازآفرینی توان خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. به عبارت دیگر توسعه، یک نهاد با مشخصات پیش گفته قبل از آنی که به اراده و امکانات بیرونی تکیه داشته باشد، برآمده از مزیت‌های نسبی درون سازمانی و قابلیت‌های خود آن مجموعه می باشد.
با مروری گذرا به فعالیت‌های اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق در می‌یابیم علیرغم کاهش جدی اعتبارات جنب و جوش کاری و فرصت سازی‌های متعدد، همچنان در جریان و دستاورد این نگرش در کارها، هویدا است.
در نگاهی منصفانه به عملکرد سه ماهه گذشته که در قالب این شماره از پیک خبری نمود پیدا کرده است، تصدیق خواهیم کرد که پی‌ریزی بسیاری از کارهای انجام شده و یا در دست انجام حاصل احساس مسئولیت سیستمی و روح علاقمندی به توسعه و نقش آفرینی بیشتر در حوزه مأموریت است.
برگزاری موفق دوره کارآموزی یک ماهه ویژه دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک افغانستان با همکاری GIZ آلمان، پذیرش مسئولیت انجام عملیات اکتشافی در پهنه گناباد با مساحت تقریبی 1000 کیلومتر مربع با همکاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، حضور مؤثر در انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ‌ها، مشارکت مؤثر در ستاد مدیریت بحران استان خراسان رضوی، فعالیت‌های متعدد کارگروه‌های تخصصی، سازماندهی مجدد نیروها و فضای اداری، تعامل سازنده با سازمان مرکزی و موارد متعدد دیگر همزمان با پیشبرد سایر مسئولیت‌های فنی؛ گواه این مطلب است که روح پیشرفت در این مرکز به حول قوه الهی نهادینه شده و تیم مدیریتی و کارشناسی در این اداره کل توقف را جایز نمی‌داندو بر آن است تا با عمل به رسالت‌های ملی و منطقه‌ای بخش دیگری از شایستگی‌های این ملت را به اثبات رساند. انشاءا...
تصاویر مرتبط:
پیام ها:

loader
آخرین اخبار
لینک های تصویری