پیک خبری 18، نگرش کاربردی در پیشبرد اهداف سازمانی و پاسخ به نیازهای برون سازمانی

1397/10/23 تعداد بازدید: 634
print

اداره کل زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق با هدف ارتقاء کمی و کیفی فعالیت‌های در دست انجام، همکاری با دستگاه‌های اجرایی مرتبط، تبادل تجربه‌ها و هم‌افزایی هر چه بیشتر در تسریع حصول به اهداف تبیین شده، همکاری‌های برون سازمانی را در دستور کار خود قرار داده است. آنچه در ذیل به آن اشاره می‌شود، بخشی از این فعالیت‌ها است که جهت آگاهی خوانندگان ارائه می‌شود:

 

انعقاد تفاهم نامه همکاری های علمی، فنی و اجرایی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق  با معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد

 

توسط: جعفر طاهری
این تفاهم‌نامه فیمابین معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد به نمایندگی مهندس شهریار آل شیخ و اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق به نمایندگی دکتر جعفر طاهری در پنج ماده و به مدت دو سال مبادله گردید.
موضوع این تفاهم‌نامه همکاری در ارائه طرح‌های نوآورانه، همکاری در زمینه کاربرد علوم‌زمین در حوزه زمین‌شناسی مهندسی شهری، مخاطرات و ارتقاء شاخص‌های علمی پهنه‌بندی ژئوتکنیکی و ریزپهنه‌بندی لرزه‌ای کلان شهر مشهد، هم‌افزایی فنی و اجرایی در تقویت زیرساخت های توسعه شهر مشهد با استفاده از ظرفیت‌های دو طرف، مبادله داده‌های مکانی وفق مقررات، برگزاری کلاس‌های آموزشی و نشست‌های علمی مشترک، مطالعه جدی منابع قرضه با هدف بهبود ساخت و ساز در مشهد و... می باشد.
در راستای اجرایی شدن مفاد این تفاهم‌نامه نمایندگان تام‌الاختیار طرفین معرفی، که از اداره کل زمین‌شناسی مشهد خانم مهندس پرورش و آقای مهندس شاهانی و از مرکز نوآوری شهرداری مشهد آقایان مهندس عباس‌زاده و مهندس اسماعیل‌پور می‌باشند.
مقرر شده است مراتب مفاد تفاهم‌نامه در جلسه‌های کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و راهکارهای محقق شدن هر چه بیشتر اهداف، پیگیری و با موافقت طرفین به تدریج عملیاتی شود.

 

دبیرخانه خورشید مشرق: اداره کل زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق- کتابخانه 38218146-051

پیام ها:

loader