پیک خبری 7، سخن آغازین

1396/03/31 تعداد بازدید: 1119
print
پیک خبری 7، سخن آغازین

زمستان سال 1394 اگر چه فصل سرما و انتظار نزولات جوی است ولی اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال گرم تکاپوهای فنی و اجرائی متعدد بود به گونه ای که جو این شرایط برای همه همکاران و نیز مسئولان استانی و ملی محسوس و قابل لمس شده بود.

سرآمد این فعل و انفعالات تغییر و تحولات مدیریتی، افتخار بازنشستگی جناب آقای مهندس روشن روان پس از 35 سال و اندی کار و تلاش صادقانه و برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از خدمات ایشان بود. این مراسم بهانه ای شد تا معاونین سازمان، جمعی از مدیران و مسئولان استانی (مشاور عالی و رئیس دفتر استاندار، ریاست صنعت، معدن و تجارت استان، اساتید دانشگاه، رئیس کمیسیون معدنی اتاق بازرگانی، رئیس نظام مهندسی و...) ونیز همکاران و خانواده همکار ارجمند مهندس روشن روان در نشستی سراسر عشق و دوستی گردهم آمده و دستمایه ابراز احساساتی نمایند که شاید کمتر فرصت آن پیش آمده بود.
امید است مرکز مشهد همچنان در فضای آکنده از عشق، محبت و مسئولیت پذیری و بالندگی مسیر رشد و توسعه را طی نماید (مراجعه به بخش گزارش ویژه).
در خبری دیگر داشتیم که 15 نفر از کارشناسان وزارت معادن و پترولیوم افغانستان برای یک دوره آموزشی راهی مشهد شدند که این دوره با موفقیت تمام به انجام رسید و بازتاب بسیار مثبتی در داخل و خارج داشت (مراجعه به زمستان در آئینه خبر).
در ارتباط به همکاری های برون سازمانی خوشبختانه همکاری کارشناسان این مرکز با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی منجر به تهیه دو استاندارد ملی شد. علاوه بر این تحولات در حال انجام در این مرکز و دستاوردهای علمی و اجرایی راه به خبرگزاری جمهوری اسلامی پیدا کرد و...
پیک خبری این کنش های راهبردی را ارج می نهد و امید است توانسته باشد بخشی از این توفیقات را منعکس کرده باشد.
در نگاهی دیگر پیک خبری تلاش نموده است با تکیه بر بضاعت کارشناسی و همکاری دوستانی که دستی در کار نوشتن دارند به تنوع بخشی پیک کمک نماید. در ارزیابی های به عمل آمده چنین به نظر می رسد در این محور توفیقات خوبی داشته است (به بهانه روز مهندس، پیک بی خبری، سخن آزاد و...) هر چند الگوی انعکاس فعالیت بخش های فنی و اجرایی و نیز کارگروه ها نیاز به تأمل و تدبیر بیشتر دارد که امید می رود در شماره های آینده به آن بپردازیم.
گروه کاری پیک خبری بر این باور است که انجام فعالیت های فنی و اجرایی یک ضرورت، و انعکاس این اقدامات یک مسئولیت است، لذا این دو رسالت لازم و ملزوم یکدیگر و دو بال پرگشودن و تداوم عرصه های توفیق است. انشاءا...
پیام ها:

loader